Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet Technology Corp
IP kaamerad ja salvestid
Analoog kaamerad
Print Server
NAS
Industrial seadmed
POE switchid ja hub`id
KVM
Switchid
VDSL ja Ruuterid
Ruuterid
Wifi
Powerline
Meedia converterid ja SFP-d
VoIP
Digital home
Power over IP
Võrgukaardid
Tenda
TP-Link Technologies
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS, Ultracell akud
CAT6, CAT6A kaabel
Cat5e kaabel
Telefon
Fiiberoptika Fibre Optic cable
10" Seinakapid
19" seinakapid ja põrandakapid
Elektri kilbid
Conteg
Tööriistad

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM. TX:1270nm. RX:1330nm) - 40KM

Tootja: Planet
A: MTB-LA40
481.00 €
Lisa ostukorvi:
Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Avatud: E-R 8.30-16.00 Aadress: Punane 42 ladu 25 Tallinn Tel: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee