Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet Technology Corp
Tenda
TP-Link Technologies
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS, Ultracell akud
CAT6, CAT6A kaabel
Cat5e kaabel
Telefon
Fiiberoptika Fibre Optic cable
Fiibri tarvikud
Kaabel (patchid ka APC variandid)
Karbid - Paneelid
Pig tail, adapterid
FO SFP module - Media Converter
10" Seinakapid
19" seinakapid ja põrandakapid
Elektri kilbid
Conteg KAPID
Tööriistad

FO SFP module - Media Converter

MC-BIDI
FO Moodulid 10/100M RJ45 to 100M single fiber SC fiber Converter paar 32.35 €
FOSFP10GMM
FO Moodulid 10G MM SFP+ 850nm, 330m 48.65 €
MCG-MM
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter 61.95 €
MCG-SFP
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M SFP-RJ45 converter 47.68 €
MCG-SM
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M Single-mode SC fiber Converter 42.88 €
FOSFPBIDI3
FO Moodulid SFP module BI-DI 1,25G 3KM 1 paar 46.72 €
FOSFP10GBIDI10
Fiiberoptika SFP+ 10G BIDI 1270/1330nm 10KM LC DDM 1 paar 142.40 €
MC-MM
FO Moodulid 10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC fiber Converter 27.84 €
FOSFP10G10
FO Moodulid 10G SFP+ LR SM 1310nm 10km LC DDM 45.00 €
FOSFP20
FO Moodulid SFP module 1,25G Single Mode 20km 1tk 24.00 €
FOSFPBIDIC
FO Moodulid SFP module BI-DI 1.25G 20KM 1 paar 58.90 €
FOSFPMM
FO Moodulid SFP module Multi Mode 550m 1tk 24.00 €
GLC-T
FO Moodulid SFP 1000Base-T (RJ45/100m/---/ Category 5) Module 27.10 €
MC-SM
FO MOodulid 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter 27.84 €
FO14RACK1PS
FO Moodulid 14 Slots,Single PS,Standalone MC 262.50 €
Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Avatud: E-R 8.30-16.00 Aadress: Punane 42 ladu 25 Tallinn Tel: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee