Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet
Tenda
TP-Link
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS
CAT6, CAT6A
Cat5e
Telefon
Fiiberoptika
Kaabel
Karbid - Paneelid
Pistikud
FO Moodulid - Converterid
10" Kapid
19" Kapid
Elektri kilbid
Conteg
Tööriistad

Pistikud

SCKEYST
Fiiberoptika SC MM Keystone adapter 1.75 €
SCMMPT
Fiiberoptika SC/UPC MM 50/125 Simplex 0.9mm LSZH 1M 1.80 €
SCSMPT
Fiiberoptika SC/UPC SM Simplex 0.9mm. LSZH  1.0M 1.85 €
SCSMAD
Fiiberoptika SC/UPC SM Simplex  0.47 €
SCSMADD
Fiiberoptika SC SM adapter DUPLEX 0.76 €
SCMMAD
Fiiberoptika SC MM adapter 0.96 €
SCMMADD
Fiiberoptika SC MM adapter DUPLEX 1.15 €
LCSMADD
Fiiberoptika LC SM adapter DUPLEX 1.50 €
Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Avatud: E-R 8.30-16.30 Aadress: Punane 42 ladu 25 Tallinn Tel: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee