Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet
Tenda
TP-Link
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS
CAT6
Cat5
Telefon
Fiiberoptika
Kaabel
Karbid - Paneelid
Pistikud
FO Moodulid - Converterid
10" Kapid
19" Kapid
Elektri kilbid
Conteg
Tööriistad

Kaabel

GYXTY-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM väliskaabel 0.34 €
GYXTY-8SM
Fiiberoptika 8-kiuline SM väliskaabel 0.45 €
GYXTY-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM väliskaabel 0.56 €
GYXTY-24SM
Fiiberoptika 24-kiuline SM väliskaabel 0.97 €
CTC-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.42 €
CTC-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.70 €
LCLCDSM100
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 9.68 €
LCLCDMM10
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 4.50 €
SCSCDSM30
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Single Mode 3,0m 5.70 €
LCLCDMM20
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 2m 5.20 €
SCLCDMM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 4.55 €
SCLCDSM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 5.20 €
SCLCDSM20
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 5.50 €
SCSCDMM20
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 2,0m 6.20 €
SCLCDSM100
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 6.90 €
SCSCDMM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 5.55 €
SCSCDMM30
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 3,0m 6.20 €
SCSCDSM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 4.90 €
SCSCDSM20
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 5.60 €
SCSCDSM50
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 5m 5.95 €
SCLCDSM30
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 3,0m 5.60 €
SCSCDSM100
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 6.95 €
SCLCDSM50
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 5,0m 5.90 €
SCLCDMM5
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Multi Mode 5,0m 50/126 7.60 €
Hinnad ei sisalda käibemaksu.
Avatud: E-R 9.00-16.30. Aadress: Kadaka tee 52D, Tallinn. Tel.: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee