Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet Technology Corp
Tenda
TP-Link Technologies
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS, Ultracell akud
CAT6, CAT6A kaabel
Cat5e kaabel
Telefon
Fiiberoptika Fibre Optic cable
Fiibri tarvikud
Kaabel (patchid ka APC variandid)
Karbid - Paneelid
Pig tail, adapterid
FO SFP module - Media Converter
10" Seinakapid
19" seinakapid ja põrandakapid
Elektri kilbid
Conteg KAPID
Tööriistad

Kaabel (patchid ka APC variandid)

GYXTY-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM väliskaabel 0.41 €
GYXTY-8SM
Fiiberoptika 8-kiuline SM väliskaabel 0.54 €
GYXTY-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM väliskaabel 0.68 €
GYXTY-24SM
Fiiberoptika 24-kiuline SM väliskaabel 1.17 €
CTC-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.50 €
CTC-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.85 €
FTTH1
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 1 fibre LSZH Dca 0.16 €
FTTH2
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 2 fibre LSZH Dca 0.18 €
FTTH4
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 4 fibre LSZH Dca 0.25 €
LCLCSM1
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 1m 5.95 €
LCLCSM05
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 0,5m 6.01 €
LCLCSM2
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 2m 6.53 €
LCLCSM3
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 3m 6.85 €
LCLCSM5
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 5m 7.22 €
LCLCSM20
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 20m 11.80 €
LCLCMM3
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 3m 7.92 €
SCLCSM20
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 20m 14.45 €
SCLCMM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC MM duplex 2.0mm LSZH 10m 11.81 €
SCSCSM3
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 3m 7.04 €
SCSCMM5
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 5m 8.37 €
SCSCMM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 10m 10.79 €
LCLCSM10
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 11.61 €
LCLCMM1
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 6.12 €
LCLCMM2
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 2m 6.60 €
SCLCMM1
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 5.50 €
SCLCSM1
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 5.54 €
SCLCSM2
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 6.45 €
SCSCMM2
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 2,0m 8.89 €
SCLCSM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 10.33 €
SCSCMM1
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 5.88 €
SCSCMM3
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 3,0m 8.78 €
SCSCSM1
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 5.40 €
SCSCSM2
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 6.42 €
SCSCSM5
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 5m 7.52 €
SCLCSM30
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 3,0m 7.04 €
SCSCSM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 10.33 €
SCLCSM50
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 5,0m 7.52 €
SCLCMM5
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Multi Mode 5,0m 50/125 10.53 €
STLCMM2
Fiiberoptika Patch Cord ST-LC Duplex, Multi Mode 2,0m 50/125 7.56 €
Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Avatud: E-R 8.30-16.00 Aadress: Punane 42 ladu 25 Tallinn Tel: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee