Soodus|Kuidas osta|Firmast|Kontakt
Planet Technology Corp
Tenda
TP-Link Technologies
Kaamerad ja DVR-id
Wifi antennid - kaablid
UPS, Ultracell akud
CAT6, CAT6A kaabel
Cat5e kaabel
Telefon
Fiiberoptika Fibre Optic cable
Fiibri tarvikud
Kaabel (patchid ka APC variandid)
Karbid - Paneelid
Pig tail, adapterid
FO SFP module - Media Converter
10" Seinakapid
19" seinakapid ja põrandakapid
Elektri kilbid
Conteg KAPID
Tööriistad

Fiibri tarvikud

Fiibri tarvikud
FOLIGHT
Fiiberoptika FO fault locator 650nm 5km 16.33 €
FOLIGHT2
Fiiberoptika FO fault locator 650nm 30km 33.62 €
Kaabel (patchid ka APC variandid)
GYXTY-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM väliskaabel 0.41 €
GYXTY-8SM
Fiiberoptika 8-kiuline SM väliskaabel 0.54 €
GYXTY-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM väliskaabel 0.68 €
GYXTY-24SM
Fiiberoptika 24-kiuline SM väliskaabel 1.17 €
CTC-4SM
Fiiberoptika 4-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.50 €
CTC-12SM
Fiiberoptika 12-kiuline SM sise/väliskaabel, LSZH 0.85 €
FTTH1
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 1 fibre LSZH Dca 0.16 €
FTTH2
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 2 fibre LSZH Dca 0.18 €
FTTH4
Fiiberoptika FTTH kaabel Single Mode 4 fibre LSZH Dca 0.25 €
LCLCSM1
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 1m 5.95 €
LCLCSM05
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 0,5m 6.01 €
LCLCSM2
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 2m 6.53 €
LCLCSM3
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 3m 6.85 €
LCLCSM5
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 5m 7.22 €
LCLCSM20
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2,0mm LSZH 20m 11.80 €
LCLCMM3
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 3m 7.92 €
SCLCSM20
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 20m 14.45 €
SCLCMM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC MM duplex 2.0mm LSZH 10m 11.81 €
SCSCSM3
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 3m 7.04 €
SCSCMM5
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 5m 8.37 €
SCSCMM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 10m 10.79 €
LCLCSM10
Fiiberoptika LC/UPC - LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 11.61 €
LCLCMM1
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 6.12 €
LCLCMM2
Fiiberoptika LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 2m 6.60 €
SCLCMM1
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 5.50 €
SCLCSM1
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 5.54 €
SCLCSM2
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 6.45 €
SCSCMM2
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 2,0m 8.89 €
SCLCSM10
Fiiberoptika SC/UPC-LC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 10.33 €
SCSCMM1
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC MM 50/125 duplex 2.0mm LSZH 1m 5.88 €
SCSCMM3
Fiiberoptika Patch Cord SC-SC, Duplex, Multi Mode 3,0m 8.78 €
SCSCSM1
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 1m 5.40 €
SCSCSM2
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 2m 6.42 €
SCSCSM5
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 5m 7.52 €
SCLCSM30
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 3,0m 7.04 €
SCSCSM10
Fiiberoptika SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2.0mm LSZH 10m 10.33 €
SCLCSM50
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Single Mode 5,0m 7.52 €
SCLCMM5
Fiiberoptika Patch Cord SC-LC, Duplex, Multi Mode 5,0m 50/125 10.53 €
STLCMM2
Fiiberoptika Patch Cord ST-LC Duplex, Multi Mode 2,0m 50/125 7.56 €
Karbid - Paneelid
FOSC24
Fiiberoptika 19" FO 24SC Riiul 29.63 €
FOSC24DX
Fiiberoptika 19" FO 24SC duplex riiul 33.21 €
FOSCSK
Fiiberoptika FO karp seinale 4*SC 16.44 €
FOSCSK8
Fiiberoptika FO karp seinale 8*SC 20.55 €
FOSCSK2
Fiiberoptika FO karp seinale 2*SC, plastik 1.28 €
FOSCDIN
Fiiberoptika FO karp DIN liistule 2*SC plastik 8.55 €
FOSCSKOUT
Fiiberoptika FO karp outdoor waterproof 4*SC 13.95 €
FOSCOUTGR
Fiiberoptika FO muhv outdoor IP67 12*SC maasse 18.13 €
Pig tail, adapterid
SCKEYST
Fiiberoptika SC MM Keystone adapter 1.75 €
SCAPT
Fiiberoptika SC/APC SM Pig tail Simplex 0.9mm. LSZH  1.0M 1.58 €
SCAAD
Fiiberoptika SC/APC SM adapter 0.40 €
SCAADD
Fiiberoptika SC/APC SM adapter DUPLEX 0.65 €
LCSMPT
Fiiberoptika LC SM pig tail 1.42 €
SCMMPT
Fiiberoptika SC/UPC Pig Tail MM 50/125 Simplex 0.9mm LSZH 1M 1.80 €
SCSMPT
Fiiberoptika SC/UPC SM Pig tail Simplex 0.9mm. LSZH  1.0M 1.42 €
SCSMAD
Fiiberoptika SC/UPC SM Simplex  0.47 €
SCSMADD
Fiiberoptika SC SM adapter DUPLEX 0.76 €
SCMMAD
Fiiberoptika SC MM adapter 0.40 €
SCMMADD
Fiiberoptika SC MM adapter DUPLEX 0.78 €
LCSMADD
Fiiberoptika LC SM adapter DUPLEX 1.25 €
FO SFP module - Media Converter
MC-BIDI
FO Moodulid 10/100M RJ45 to 100M single fiber SC fiber Converter paar 32.35 €
FOSFP10GMM
FO Moodulid 10G MM SFP+ 850nm, 330m 48.65 €
MCG-MM
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter 61.95 €
MCG-SFP
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M SFP-RJ45 converter 47.68 €
MCG-SM
FO Moodulid 10/100/1000M RJ45 to 1000M Single-mode SC fiber Converter 42.88 €
FOSFPBIDI3
FO Moodulid SFP module BI-DI 1,25G 3KM 1 paar 46.72 €
FOSFP10GBIDI10
Fiiberoptika SFP+ 10G BIDI 1270/1330nm 10KM LC DDM 1 paar 142.40 €
MC-MM
FO Moodulid 10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC fiber Converter 27.84 €
FOSFP10G10
FO Moodulid 10G SFP+ LR SM 1310nm 10km LC DDM 45.00 €
FOSFP20
FO Moodulid SFP module 1,25G Single Mode 20km 1tk 24.00 €
FOSFPBIDIC
FO Moodulid SFP module BI-DI 1.25G 20KM 1 paar 58.90 €
FOSFPMM
FO Moodulid SFP module Multi Mode 550m 1tk 24.00 €
GLC-T
FO Moodulid SFP 1000Base-T (RJ45/100m/---/ Category 5) Module 27.10 €
MC-SM
FO MOodulid 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter 27.84 €
FO14RACK1PS
FO Moodulid 14 Slots,Single PS,Standalone MC 262.50 €
Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Avatud: E-R 8.30-16.00 Aadress: Punane 42 ladu 25 Tallinn Tel: 56 941 204.   E-mail: dataprojekt@dataprojekt.ee